Ugrás a fő tartalomra

Görbék-Curbe II



...ezt nem lehet abbahagyni!Elkészült egy újabb görbe párna.Még lesz folytatás.


...nu mă pot opri.Am făcut încă o pernă cu curbe.Va urma.

Megjegyzések

Monika üzenete…
Kata! Hogy te milyen temékeny vagy az alkotásokban!!!
Nagyon tetszik a párna (szép benne a kereszt,majd nézzed meg az én blogomat,teszek fel egy "testvért")és a lakat....hááát:szent irigység.:))))
Ela üzenete…
Perseverenta mereu!Alte curbe, alta perna!
Felicitari!
Ela
katafolt üzenete…
Megyek,Mammka,nézelődni!A lakat valahogy kimaradt a régi tárgyaktól.
Pár éve kaptam a vasalóval együtt
egy villanyszerelőtől,akinek párnával fizettem :*)A szokásos kérdésre,h.mivel tartozom,ez a döbbenetes válaszérkezett:á,semmivel(3 órát dolgozott)
de ha lehet,küldene a feleségemnek egy párnát?...és pár nap múlva megkaptam a lakatot és a vasalót is.


Merci,Ela dragă,mai am două în bucăţele...
Monika üzenete…
Milyen kedves ember! Jó lenne belőle minél több! Ennél nagyobb elismerést nem is kaphat az ember,minthogy párnát kért.Legalábbis nekem ez az igazi elismerés.
katafolt üzenete…
...itt én jártam jobban,azóta sem fordult elő velem ilyesmi.
Petit Patch üzenete…
de data asta ai facut curbe si mai frumoase!
Îmi plac mult de tot montajul si culorile!
Smaranda
katafolt üzenete…
Merci,am avut profesoară bună!

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Bigger

 Legyen végre bejegyzés is szegény, elhanyagolt blogomban! Csak röviden, mert idő, az nincs: született egy nagyobb bébitakaró. 93 x 128 cm ( a tőlem megszokott 80 x 110) Lesznek még ilyen nagyobbak, mi több, mostantól ez a méret is rendelhető. Több kép, ár a boltban. În sfîrşit o însemnare pe blogul meu părăsit! S-a născut un model nou: un baby quilt mai mare,de 93 x 128 cm ( modelul obişnuit are 80 x 110 cm). Vor mai fi şi altele, mai mult, de acum  şi această mărime se poate comanda. Mai multe poze şi preţ în magazin.

Kamaszfoltok

Ilyeneket (is) rajzol mostanság a tizennégyévesem.Hát bajban lennék,ha meg kellene varrnom,de nagyon tetszik. Aşa ceva desenează acum domnişoara mea de 14 ani.Ar fi cam greu de cusut,dar imi place mult.

Elmaradások

Lassan,túlságosan is lassan készülgetnekek az elkezdett dolgaim...néhány baba,alvómanók,mert a vásárban többen szerettek volna ilyent,takaró nélkül is.Néhány manós takarót is varrtam azért és befejeztem a rég elkezdett pufi kislánytakaróimat is. Készülnek még magyaros faliképek és párnák,autópárnák,kígyók és újabb babák.Meg persze táskák. Csak tudnám ,mikor ?! Încet,mult prea încet termin lucruşoarele promise...căteva păpuşi,spiriduşi-somn uşor,fiindcă la tărg se căutau şi fără pătură.Am făcut şi trei pături cu spiriduş şi am terminat şi cele două păturici mai groase pentru fetiţe,începute mai demult. Mai am de terminat două tablouri textile,nişte perne,perne maşină,şerpi şi alte păpuşi.Dar cănd oare ?!