Annyira szépek így együtt!!! Nagyon jó a sötét háttér- még jobban rátereli a figyelmet a színek összhangjára,a figurák bájára, nagyon jó volt végignézni, mert gyönyörűek a munkáid! :o)e
Multumesc,Lili ! Sa stii ca practic orice galerie-flickr se poate afisa in acest fel,trebuie doar sa treci numele coraspunzator.Deci merita sa-si faci album pe flickr daca nu ai inca!
Köszönöm,Dit ! Tulajdonképpen bárki flickr-képtára tálalható ilyen módon,csak be kell mondjuk helyettesíteni a megfelelő felhasználónevet.
Megjegyzések
Paste fericit!
Sma
Köszi,Bemka :)
Köszönöm,Dit ! Tulajdonképpen bárki flickr-képtára tálalható ilyen módon,csak be kell mondjuk helyettesíteni a megfelelő felhasználónevet.