Ugrás a fő tartalomra

Furcsa páros


Rózsaszín és sárga...ki gondolta volna? Pedig nem is rossz :)

A boltban.

Roz cu galben...cine s-ar fi gîndit? Deşi nu e rău deloc.


În magazin.

Megjegyzések

dióhéj üzenete…
és tényleg milyen jó...szerintem a megfelelő árnyalatok kombinálása a titok, jól eltaláltad :)
Kathy üzenete…
Nagyon edes! Cico a rozsakertben!:)))
Ela üzenete…
Nu este rau deloc!!!Arata foaaarte bine!Mie imi place muuult!
Kata üzenete…
Furcsa?Nem,nem furcsa!Nekem nagyon tetszik!!!!!
a Matula ikrek üzenete…
Na de, ki NE gondolta volna? :o)
Szerintem bármely óvodás kislányt megkérdezed, azt mondják, hogy a rózsaszín a legszebb sárgával! (Esetleg világoskékkel, vagy világoszölddel...)
Mutatós lett.
katafolt üzenete…
Ó, hát örvendek, hogy nektek is tetszik :)).

Mersi, Ela :)