Furcsa páros február 01, 2011 Rózsaszín és sárga...ki gondolta volna? Pedig nem is rossz :) A boltban. Roz cu galben...cine s-ar fi gîndit? Deşi nu e rău deloc. În magazin. Megosztás Link lekérése Facebook X Pinterest E-mail Más alkalmazások Címkék cica párna Megosztás Link lekérése Facebook X Pinterest E-mail Más alkalmazások Megjegyzések dióhéj üzenete… és tényleg milyen jó...szerintem a megfelelő árnyalatok kombinálása a titok, jól eltaláltad :) Kathy üzenete… Nagyon edes! Cico a rozsakertben!:))) Ela üzenete… Nu este rau deloc!!!Arata foaaarte bine!Mie imi place muuult! Kata üzenete… Furcsa?Nem,nem furcsa!Nekem nagyon tetszik!!!!! a Matula ikrek üzenete… Na de, ki NE gondolta volna? :o)Szerintem bármely óvodás kislányt megkérdezed, azt mondják, hogy a rózsaszín a legszebb sárgával! (Esetleg világoskékkel, vagy világoszölddel...)Mutatós lett. katafolt üzenete… Ó, hát örvendek, hogy nektek is tetszik :)).Mersi, Ela :)
Megjegyzések
Szerintem bármely óvodás kislányt megkérdezed, azt mondják, hogy a rózsaszín a legszebb sárgával! (Esetleg világoskékkel, vagy világoszölddel...)
Mutatós lett.
Mersi, Ela :)