Királylány február 16, 2011 Tegnap este éjjel még befejeztem két királylányos párnát. Egyik itt is van. Meg a boltban. A másikat később hozom. Aseară azi noapte am mai terminat două perne cu prinţese. Prima e aici şi în magazin. Cu al doilea revin mai târziu. Megosztás Link lekérése Facebook X Pinterest E-mail Más alkalmazások Címkék párna Megosztás Link lekérése Facebook X Pinterest E-mail Más alkalmazások Megjegyzések Julcsi üzenete… Ó, ez igazán szép lett!:) kastanie üzenete… azok a lehúnyt pillák...:-)Úgy érzem, éjjel-nappal varrsz. katafolt üzenete… Kösz :))Márta, leginkább reggel és este varrok, akkor a leghaladósabb. A nap többi része csak úgy elrohan mondenféle muszáj-dologgal.
Megjegyzések
Úgy érzem, éjjel-nappal varrsz.
Márta, leginkább reggel és este varrok, akkor a leghaladósabb. A nap többi része csak úgy elrohan mondenféle muszáj-dologgal.