Ugrás a fő tartalomra

Királylány



Tegnap este éjjel még befejeztem két királylányos párnát. Egyik itt is van. Meg a boltban. A másikat később hozom.

Aseară azi noapte am mai terminat două perne cu prinţese. Prima e aici şi în magazin. Cu al doilea revin mai târziu.

Megjegyzések

Julcsi üzenete…
Ó, ez igazán szép lett!:)
kastanie üzenete…
azok a lehúnyt pillák...:-)

Úgy érzem, éjjel-nappal varrsz.
katafolt üzenete…
Kösz :))

Márta, leginkább reggel és este varrok, akkor a leghaladósabb. A nap többi része csak úgy elrohan mondenféle muszáj-dologgal.