Ugrás a fő tartalomra

Rejtőzködő






A tollat végül nem varrtam rá,csak kipróbáltam,milyen lenne.


Pana pe urmă n-a rămas,am încercat doar cum arată cu ea.

Megjegyzések

mmama üzenete…
Akármi is ez gyönyörűűűűűűűű !
Katbo-Réka üzenete…
Mennyire más, mint amit eddig láttam Nálad. Nagyon érdekes!
Kié lesz?
martimez üzenete…
Le vagyok döbbenve!Ez te voltál?Tetszik!Nagyon extra.
Ahama üzenete…
Csatlakozom. Nagyon váratlan és nagyon jó! Rátaláltál egy új útra.
katafolt üzenete…
:-)Mmmama,ez egy kb 3o valahány x 6o
cm-es falikép.

Katbo,egy itteni kiállításra készült.

Martimez,ez is én volnék,és sok hasonló van még bennem,csak eddig valahogy nem volt rá igény,vagy merszem,vagy időm,vagy nem tartottam fontosnak?

Ahama,ahogy az előzőekből sejtheted,ez az új út nagyon régi,csak eddig nem engedtem felszínre.
Szera üzenete…
Ez már több, mint patchwork...
Kicsoda üzenete…
Nekem is nagyon tetszik, `kicsit` mas, mint a kisvonatos:-)
A toll nelkul szerintem jobb. Egyebkent ez a fekete nagyon jo!
katafolt üzenete…
Szera,ez még nem,de egyszer majd,talán...


Kicsoda,szerintem is,csak megnéztem,milyen lenne úgy.
mmama üzenete…
Engedd csak bátran felszinre a még Benned rejlőket, lássunk még csodát !
Alexandra üzenete…
Hei, ce-i cu frumusetea asta misterioasa? Splendid.
katafolt üzenete…
:-) megpróbálhatom...


E un tablou textil facut pentru o expozitie de aici de la noi.
ezkriszti üzenete…
:-))))
Mikor felraktad, nem reagáltam rögtön. Most gondoltam visszatérek, hogy meggratuláljalak. Nagyon örülök a felettem levő bejegyzéseknek.
Honnan van ez a női arc? Azt, hogy kicsoda nem kérdem. :-))
katafolt üzenete…
:-),kösz,Kriszti!Az az arc sógorom kimustrált ingéről való,volt vagy 2o
db.Egy időben párnákat varrtam belőlük ajándékba kamaszoknak és kamaszlelkű férfiaknak.

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Bigger

 Legyen végre bejegyzés is szegény, elhanyagolt blogomban! Csak röviden, mert idő, az nincs: született egy nagyobb bébitakaró. 93 x 128 cm ( a tőlem megszokott 80 x 110) Lesznek még ilyen nagyobbak, mi több, mostantól ez a méret is rendelhető. Több kép, ár a boltban. În sfîrşit o însemnare pe blogul meu părăsit! S-a născut un model nou: un baby quilt mai mare,de 93 x 128 cm ( modelul obişnuit are 80 x 110 cm). Vor mai fi şi altele, mai mult, de acum  şi această mărime se poate comanda. Mai multe poze şi preţ în magazin.

Kamaszfoltok

Ilyeneket (is) rajzol mostanság a tizennégyévesem.Hát bajban lennék,ha meg kellene varrnom,de nagyon tetszik. Aşa ceva desenează acum domnişoara mea de 14 ani.Ar fi cam greu de cusut,dar imi place mult.

Elmaradások

Lassan,túlságosan is lassan készülgetnekek az elkezdett dolgaim...néhány baba,alvómanók,mert a vásárban többen szerettek volna ilyent,takaró nélkül is.Néhány manós takarót is varrtam azért és befejeztem a rég elkezdett pufi kislánytakaróimat is. Készülnek még magyaros faliképek és párnák,autópárnák,kígyók és újabb babák.Meg persze táskák. Csak tudnám ,mikor ?! Încet,mult prea încet termin lucruşoarele promise...căteva păpuşi,spiriduşi-somn uşor,fiindcă la tărg se căutau şi fără pătură.Am făcut şi trei pături cu spiriduş şi am terminat şi cele două păturici mai groase pentru fetiţe,începute mai demult. Mai am de terminat două tablouri textile,nişte perne,perne maşină,şerpi şi alte păpuşi.Dar cănd oare ?!