Ugrás a fő tartalomra

Elégedett ?



Emlékeztek erre a bejegyzésre?Akkor egy tündéri kisfiú mosolygott a kék utcám előtt.Most egy aranyos kislány szakérti a párnámat :-).Az anyukájától tudom,hogy átmentem a vizsgán:a kis tulajdonos nagyon ragaszkodik a párnájához és a takarójához.

Vă amintiţi de această însemnare?Atunci un băieţel în chip de înger zâmbea în faţa
stradei albastre.Acum această fetiţă minunată examinează cu mare atenţie perna făcută de mine.Îi place oare ?Din spusele mămicii ştiu că am trecut examenul,fetiţa nu se desparte niciodată de păturica şi perna ei .

Megjegyzések

Judit üzenete…
Na, az ilyen dolgokért érdemes élni!!! Tündéri!!! Elolvadtam!!!
Silerika üzenete…
Hát ez a tündér úgy látszik nagy szakértő! Igen ezért csináljuk, bár nem mindenki értékeli így :)
Csilla üzenete…
Nagy szakértőnek tünik a kis csaj :o) Nekik tényleg érdemes varrni, nagyon tudják értékelni.
katafolt üzenete…
Ugye,milyen édes :-)
Ahama üzenete…
valószínüleg :), mindenesetre nagyon érdeklődő és teljesen elmerül az új kincse tanulmányozásában.
Kell nagyobb elismerés?
Elizanikó üzenete…
No ez a legjobb elismerés a munkákért. Mikor egy kisgyereknek örömet szerzünk.
BMonica üzenete…
Ce draguta e! Se vede ca se pricepe :P
E placut sa vezi ca lucrusoarele tale sunt apreciate.